Polish hit może wkrotce dostepny w Game Pass.

Usługa zasłynęła tym, że ofertę zasilają nie tylko tytuły należące do Microsoftu, ale nowości od studiów third-party, ale też produkcje, które relatywnie niedawno miały swoją premierę. Już wkrótce częścią biblioteki może być popularna gra z Polski.

Jednak Microsoft zazwyczaj nie odsłania od razu wszystkich kart. Mimo to pojawiła się informacja, którą powinni docenić gracze z Polski, ceniący sobie tytuły wydawane przez rodaków i lubiący gry typu soulslike.

W ostatnim tygodniu maja do Xbox Game Pass ma trafić wydana w 2023 roku produkcja, Lords of the Fallen. Jest to reboot marki zapoczątkowanej w 2014 r., który przygotowało debiutujące studio Hexworks.

Tytuł nie miał najlepszego startu, lecz mimo to sprzedał ponad 1.3 miliona kopii i przyczynił się do tego, że polski wydawca CI Games do końca 2023 roku wygenerował rekordowe przychody na poziomie 60 milionów dolarów. nowe zadania, zmiany w poziomie trudności czy poprawę optymalizacji.

Sześć miesięcy temu powitaliśmy Was w mrocznym świecie fantasy Mournstead, gdy wydaliśmy naszą debiutancką grę, Lords of the Fallen, na Xbox Series X|S. Chcieliśmy rzucić wyzwanie fanom RPG akcji świeżym spojrzeniem na gatunek i – jako jedna z pierwszych gier stworzonych na silniku Unreal Engine 5 – dostarczyć wyjątkowe wrażenia.

Zatem jeśli konsolowe wydanie Lords of the Fallen trafi akurat do Xbox Game Pass, to nie powinno to nikogo dziwić. Jednak czy tak się stanie?

Z pewnością wkrótce się przekonamy.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *