Diuna: część druga w World of Tanks. Wargaming ułatwi czekanie na nowy film Dennisa Villeneuve

Zatem do premiery zostało jeszcze trochę czasu, jednak gracze chcący poczuć klimat Arrakis nieco wcześniej, już wkrótce będą mieli taką okazję, uruchamiając World of Tanks. Wargaming kontynuuje wspieranie kultowych już czołgów poprzez czasowe eventy nawiązujące do słynnych dzieł popkultury.

Po niedawno zakończonym crossoverze z filmem „Przekręt” przyszła pora na kolejny i to bardzo wyczekiwany film. Otóż studio podpisało z Legendary Entertainment umowę licencyjną, na mocy której od 15 lutego do 1 kwietnia rozpocznie się wydarzenie „Przeznaczenie nadchodzi”.

Natomiast do 25 lutego będzie można nabyć specjalną przepustkę bojową. Ten rozdział przygody zaprezentuje mistyczną opowieść przez pustynną planetę, której częścią staną się legendarni bohaterowie, jak wojownik-poeta Gurney Halleck, „Bestia” Rabban czy sama Lady Jessika.

Gracze będą mogli rekrutować bohaterów i antagonistów z filmu jako członków swoich załóg oraz otrzymywać drogocenne przedmioty, jak wyjątkowe style 2D, kamuflaże i inskrypcje – w tym te najbardziej rozpoznawalne z nadchodzącego filmu Diuna: Część druga. Co więcej, na najbardziej wytrwałych wojowników pustyni czeka prawdziwa piaskowa bestia – czołg premium VIII poziomu Mittlerer Kpz.

Pr. 68 w wyjątkowym, futurystycznym stylu 3D ze specjalnymi efektami wizualnymi.

Atrakcje też czekają na graczy World of Tanks Blitz. Od 23 lutego do 7 marca dowódcy będą mogli wejść w posiadanie przedmiotów takich, jak krysnóż oraz haki stworzyciela, zdobyć tło profilowe Gurneya Hallecka oraz wyruszyć na misje oddelegowane przez „Bestię” Rabbana czy sicz Fremenów.

Nagrodą główną dla graczy jest potężny Groundtank inspirowany siłami Sardaukarów. Ponadto spektakularna skórka koparki przyprawy dla czołgu Maus będzie dostępna w specjalnych pakietach.

Z kolei gracze konsolowego World of Tanks Modern Armor będą mogli stać się częścią wydarzenia społecznościowego podzielonego na 3 etapy, każdy uwzględniający unikatowe zadania i angażującą zawartość z ekskluzywnymi nagrodami inspirowanymi filmem. Po ukończeniu poszczególnych etapów, ikoniczni bohaterowie, jak Gurney Halleck, bezlitosny wojownik Sardaukarów czy bezwzględny „Bestia” Rabban będą mogli zostać pozyskani jako Dowódcy.

Ponadto ten ostatni będzie dostępny też jako dowódca 3D wyłącznie dla graczy konsolowych. Rozpoczęcie wydarzenia planowane jest na 5 marca.

Interesuje Cię ten tytuł?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *