Nie wszyscy chcieli końca Dead Cells? Deweloper mówi wprost “Motion Twin zachowało się jak dupek”.

Były deweloper bez ogródek mówi, że “Motion Twin zachowało się jak dupek”. Są dowody na to, między innymi nadchodzący serial animowany oparty na grze. Informacja o zakończeniu prac nad grą może być zaskoczeniem. Jednak przynajmniej jeden z byłych twórców nie przyjął tej informacji najlepiej.

Jeden z byłych twórców, Sébastien Benard, sugeruje, że oficjalne uzasadnienie zakończenia prac nad grą to kłamstwo. Motion Twin istnieje od 2001 roku, a w 2019 roku z części jego pracowników powstał zespół Evil Empire, który miał rozwijać grę. Benard pracował dla Motion Twin do 2020 r., kiedy założył własne studio, Deepnight Games. Podczas gdy Motion Twin ogłaszało zakończenie prac nad grą, Benard wyraził na oficjalnym Discordzie swoje zdanie, sugerując że oficjalne stanowisko Motion Twin to tylko marketingowe bzdury.

Benard potwierdza, że nie jest dłużej częścią Motion Twin i wyraża swoje zdanie na temat sytuacji za kulisami. Wyraża życzliwość dla Evil Empire i życzy powodzenia w ich przyszłych projektach, z nadzieją, że pracujący tam ludzie przetrwają to nagłe, ekonomiczne cięcie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *