Red Dead Redemption 2: opinie graczy i opis gry (PC, PS4, XONE, STADIA)

Tytuł gry Red Dead Redemption 2 pierwotnie ukazał się na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a później został dostępny także na PC i platformę Google Stadia. Akcja gry rozgrywa się przed wydarzeniami przedstawionymi w poprzedniej części. Wydarzenia mają miejsce w roku 1899, epoce kończącego się Dzikiego Zachodu. Głównym bohaterem jest Arthur Morgan, który wraz z gangu Dutcha Van der Linde próbuje dokonać napadu w mieście Blackwater.

Gdy operacja zawodzi, gang zaczyna być ścigany przez prawo i łowców nagród, co stawia członków grupy w stanie stałego zagrożenia. Gracz musi podejmować trudne decyzje dotyczące lojalności i moralności postaci. Red Dead Redemption 2 wprowadza nowe funkcje rozgrywki, takie jak możliwość posługiwania się dwoma rewolwerami jednocześnie, pływanie kajakiem i interakcje z NPC-ami. Gracz musi dbać o wyposażenie i wygląd głównego bohatera, a także regularnie naoliwiać swoje wyposażenie.

Polowania na zwierzęta stanowią istotny element rozgrywki, pozwalając zdobywać jedzenie, materiały i dochód. Gra oferuje również różnorodne opcjonalne aktywności, takie jak minigry: blackjack, poker, domino czy łowienie ryb. Red Dead Redemption 2 daje graczowi większą swobodę w kształtowaniu własnej przygody, zarówno w podejściu do misji, jak i w interakcjach z otoczeniem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *