Cenzura w Stellar Blade wywołała oburzenie. Gracze chcą zmian

Premierowa aktualizacja odświeżyła grę. Przez wiele tygodni deweloperzy zachęcali do gry za sprawą różnorodnych strojów Eve i jej możliwości walki, tymczasem okazało się, że pierwszy patch, który trafił do produkcji, odmienił wygląd niektórych ubrań i wprowadził kilka dodatkowych zmian. Cenzura wywołała duże oburzenie wśród fanów PlayStation, którzy domagają się zmian. Ma jednak pewien problem.

Zawartość została ocenzurowana z oryginalnej wersji zwiastuna opublikowanej przez Sony. My, jako gracze, chcemy odzyskać tę zawartość. To właśnie na niej opieraliśmy się, to dzięki niej gra stała się numerem 1 na świecie w przedsprzedaży i to jest prawdziwa gra, której chcemy. Stellar Blade jest czymś więcej niż grą, stało się kulturową ostoją wolności słowa w czasach, gdy wydawcy gier, tacy jak Sony, cenzurują gry bardziej niż kiedykolwiek.

Stellar Blade był powiewem świeżego powietrza, a gracze zjednoczyli się przy niej, ponieważ oznaczało to, że rzeczy się zmieniają, stają się lepsze, a głos wolności twórczej rozbrzmiewa głośno i wyraźnie. Ale z nieznanych powodów gra została ocenzurowana, wprowadzono zmiany. To, co otrzymaliśmy po zakupie, nie było tym samym, co reklamowano. Głęboko cenimy tę grę, wierzymy w Shift Up i prosimy o grę, w którą wierzyliśmy.

Przywróćcie zmiany cenzury, załatajcie grę, a przekonajcie się, że jeszcze więcej graczy dołączy do was i będzie was wspierać! Wszyscy gracze mogą pomóc, podpisując tę petycję. Zostanie ona przetłumaczona na język koreański i dostarczona do koreańskich biur Shift Up oraz fizycznie wydrukowana i dostarczona do biur Sony Playstation w Ameryce Północnej. Interesuje Cię ten tytuł?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *